| TheSCHEPSIS a întrebat:

De curand mi-am descarcat Left4Dead 2 no steam si vreau sa joc cu un prieten, dar nu stiu cum sa fac. Am auzit ca se face cu Garena am descarcat-o, am instalat-o dar de aici nu stiu ce trebuie sa fac. Va rog explicati-mi! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KoaLaBoY a răspuns:

Faceti unu din voi un joc pe Local network si celalalt sa intre.Si daca va jucati L4D ar fi bine sa comunicati pe skype.

| TheSCHEPSIS explică (pentru KoaLaBoY):

Pai comunicam pe skype dar eu voiam sa-mi explici pas cu pas daca se poate!

| KoaLaBoY a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

1.Intrati in joc.
2. Unul din voi sa faca un joc de survival sau de care vreti voi sa faceti.
3. Celalalt intra in jocul facut de celalalt.
4. Enjoi!

| TheSCHEPSIS explică (pentru KoaLaBoY):

Dar cum intra in jocul facut de mine la asta ma refeream? Vreau pasii exacti de aici!

| KoaLaBoY a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

Am o intrebare, tu ai jocul cumparat?
Si tu cu prietenul tau stati aproape?

| TheSCHEPSIS explică (pentru KoaLaBoY):

Nu il am cumparat ti-am zis ca l-am descarcat si nu el nu este in tara.

| KoaLaBoY a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

Atunci nu va puteti juca deoarece jocul este piratat si orice joc piratat nu poate fi folosit online, doar single-player.

| TheSCHEPSIS explică (pentru KoaLaBoY):

Puteai sa-mi spui asta de la inceput pentru ca am zis clar in intrebare ca l-am descarcat oricum multumesc.

| KoaLaBoY a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

Nu am fost atent, scuze.

9 răspunsuri:
| Petraru_Radu_1996 a răspuns:

De unde descarc left 4 dead 2 imi dati un sit ca nu stiu cum il descarc si de unde