| skaterToP a întrebat:

de curand mi-am deschis un forum si am nevoie de membri si multe vizite.Cum as putea sa aduc membri si vizitatori pe forum? e un forum de cs.Cel mai bun raspuns ia funda si vot! 1

3 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Cel mai bun mod de a strange vizite pe forum este sa postezi linkul pe facebook daca ai multi prieteni sau pe alte forumuri cunoscute.

| skaterToP explică:

Uite forumul: http://game.fhg.ro

| tomoiagaioan a răspuns:

Zi-mi si mie forumu
si incearca sa creezi servere super tari sa le capteze atentia jucatorilor si add server pe servere cs