| ForteGames a întrebat:

Cum as putea sa aduc mai multi vizitatori pe site!?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa-ti raspunda adminii. Ei cunosc. Raluca, esti si tu toti pentru unu?

| Dominicc a răspuns:

Sunt deja multi.
daca pui o intrebare corecta pe gogle te baag direct pe siteul asta.

de ex "cum se numeste melodia asta" daca o scrii pe google... primul afisier dand clik pe el te baga exact aici " http://www.TPU.ro/......dau-funda/ "

deci. or sa vina singuri

| sssSnake a răspuns:

Reclama pe alte site`uri... de ex, pot sa iti pun reclama pe site-urile mele...am 2, 1 cu jocuri online si unu cu toate facultatile din romania. astept add la dracusorul_fany@yahoo.com pentru a discuta mai multe! thX

| car3less a răspuns:

In primul rand, prin continut... prin ceea ce scrii. cu cat ai mai mult continut cu atat mai multa lume va veni din motoarele de cautare... gandeste-te bine la cat mai multe cuvinte cheie care s-ar cauta si adauga-le in continut.

apoi, socializeaza... incearca sa te inscrii pe forumuri din acelasi domeniu cu site-ul tau (gen http://www.afaceridevis.3xforum.ro/) si sa iti pui linkul la semnatura, sa comentezi pe blogurile care au legatura cu site-ul tau fara a face spam...

si... iti mai vin si tie idei :P

sper

| Ea12345 a răspuns:

Da-mi mie site-ul taubig grin

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

Mai multi?! :o Sper ca nu pe site-ul acesta. Numai de ' vizitatori ' n-aveam nevoie. Acum serios, alta treaba nu ai laughing?

| bogdan_1716 a răspuns:

Un link exchange cu:
http://www.mini-games.ro

| mihaela212 a răspuns:

Http://www.specialswarovski.ro/ magazinul online de bijuterii pentru toate gusturile si toate buzunarele. Intra si aflat mai multe