| AdrianAdri a întrebat:

de curand mi-am facut un server de samp pe care l-am hostat si am dat admin unui player care a dat ban la toti care erau, eu nu pot intra in ScriptFiles sa sterg banurie? De pe server am scris /unbanname si /unbanip am dat si restart la server dar tot nu au primit unban, le spune asa:,, You are banned from this server" L-am hostat la Next-Host, cine ma ajuta primeste Funda!

1 răspuns:
| assasincreed080 a răspuns:

Intra in scriptfiles si la fiecare jucator dai ctrl + f ( find ) si scrii "banned", daca acolo este 1 (inseamna ca este banat) pui 0 (nu are ban).

HostName: [Romania] BlueGaming | RPG Server 0.3z
Address: 89.39.14.89:7777
Players: 38 / 50
Ping: 5
Mode: BlueGaming RPG v0.0.1
Map: San Andreas