| BIack a întrebat:

Imi spune la samp you are banned from this server
cum se face
uitati ip46.165.198.226:7777
e samp 0.3 d
va rog mult
mersi frumos

8 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Nu mai fă mişto de limba română băăă!

| Turdeanul a răspuns:

In primul rand intrebarea asta nu e in categoria corecta

| R0MW4LD a răspuns:

Indiferent ca e vorba de samp sau mtasa cand ai ban pe un server inseamna ca unul din adminii de pe server ti-a dat ban. Poti primi un ban de o ora, 6, 12 sau mai mult si respectiv permaban (ban permanent). Pentru debanare poti astepta macar 12 ore si sa reincerci conectarea iar daca banul este inca in vigoare pe baza numelui acelui server incearca sa gasesti o pagina de facebook un forum sau website ce le apartine si care are o sectiune de ban appeal sau gaseste o modalitate de a contacta unul dintre admini pentru a rezolva problema debanarii. Mult succes!

| BIack explică (pentru R0MW4LD):

Daca imi schimb numele tot e bannat ce sa fac

| R0MW4LD a răspuns (pentru BIack):

Banul poate fi dat pe baza de IP sau Serial. Deci oricate nickname-uri ai folosi banul ramane. Cea mai buna si singura solutie practic e cea prezentata mai sus. Mult succes!

| bescan a răspuns (pentru R0MW4LD):

Daca scriu alt nume e tot asa scrie dar daca e ban permanent mai scria asa sau ban 6-9 12 ore?

| Solve_They_1999 a răspuns:

Am intrat pe forum, website si ce crezi nu apar ca am luat ban. Dar inainte sa imi apara You are banned from this server am vrut sa pun un hack cu money, weapons pe samp si mi-a dat crah ce sa fac?

| BIack explică (pentru Solve_They_1999):

Pai iti pui alt ip daca ai wi-fi il schimbi usor sau ceri sa te debaneze da iti zic sa nu mai joci sa-mp ii plictisitor de acum iti iei o masina si te pplimbi mai ok ii lol