| spawni a întrebat:

La fifa 08 mi-am pus un patch transferuri din 2011! patch-ul l-am luat de pe e-gaming.ro! la manager mode fac un sezon de manager cu o echipa iar dupa aia imi apare chestia aia cu DON'T SEND sau SEND ERROR! ce pot face sa nu mai apara?

1 răspuns:
| mamagama a răspuns:

Cel mai usor mod pentru a rezolva aceasta problema este sa stergi jocul, ca apoi sa il reinstalezi! apropo, patch cu transferuri 2011 gasesti pe megaupload. link-ul il iei de pe: http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=17586