| Drami a întrebat:

De fiecare data cand intru pe Chrome ma baga pe site-il >asta--http://effyj.2687881.com/? s1=goosearches si ma blocheaza de tot.O alta problema este ca oriunde as apasa pe chrome ma baga automat pe Reimage Repair si e foarte enervant.Ce sa fac? Am reinstalat deja chromul si am indepartat toate extensiile.Mentionez fatpul ca am Eset 32 antivirus si nu detecteaza nimic.

Vreo solutie?

#Funda

Răspuns Câştigător
| AkTeNBok a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus. Anti-virsul nu poate detecta virusi astia, deoarece ce ai instalat tu ai confirmat/esti de acord. Am exact aceeasi problema, iti recomand un reinstall la windows.

| Drami explică (pentru AkTeNBok):

L-am reparat fără sa schimb windows-ul! Dar ești castigatorwinking

2 răspunsuri:
| Cîndea_Cristi_1989 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dar mi-am adaugat addblocks si s-a rezolvat. laughing