| TheUnintegratingPersona a întrebat:

De mult timp vreau sa-mi iau PS3 sau laptop, dar nu ma pot hotari. Am cautat si pe net, si pe un site scria PS3, iar pe altul laptop.Precizez ca am TV Full HD LG cu diagonala de 81 cm., iar laptopul este acesta http://www.emag.ro/......RN50C.045. Argumentati va rog raspunsurile voastre :D.

1 răspuns:
| ionut95gr a răspuns:

De departe ps3 este mai bun, dar ar fi probleme cu jocurile, ti-ar trebui jocuri originale sau sa le ai modate.asadar eu cred ca un laptop este alegerea mai buna