| Alyn17Mafiotu a întrebat:

.De unde imi pot descarca mape si autobuze pentru Omsi Bus Simulator?
Si spuneti-mi va rog cum bag hartile si autobuzele in joc!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Krysty2013 a răspuns:

Http://aussiex.org/forum/index.php?/files/category/60-omsi-maps/ descarci de aici autobuze si mape. Mapele le bagi asa: Intri in folderul "omsi" si dupa ce ai intrat trebuie sa gasesti un folder in care sa scrie "maps", asa bagi mapele. Si autobuzele le bagi intrand in folderul cu omsi apoi intri in folderul cu "drivers" si acolo bagi autobuzele. Sper ca te-am ajutat. Funda? :)

| Krysty2013 a răspuns (pentru Krysty2013):

Scuze ca am scris acolo ca in folderul "drivers" bagi autobuze. Nu acolo le bagi ci in folderul unde scrie "vehicles".

| Krysty2013 a răspuns (pentru Krysty2013):

Multumesc.