| ThinkDifferent a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu Euro Truck Simulator 2 Multiplayer? Am inteles ca trebuie Steam pentru asta, dar am vazut si ca nu.Eu nu am steam dar daca stiti si voi de unde pot va sunt recunoscator va rog! Dau funda + Vot!

2 răspunsuri:
| Coke2015 a răspuns:

Salut, iti trebuie Steam ca sa joci ETS2 Multiplayer, daca ai facebook, poti sa dai la 'cautare' si scrii asa: Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, si acolo pe pagina lor poti sa gasesti toate detaliile de unde poti descarca ETS2 Mutliplayer.

| ThinkDifferent explică (pentru Coke2015):

Eu am steam-ul instalat si imi arata acolo Euro Truck Simulator 2 ca e 19, 99 Euro. Pe ala trebuie sa il iau?