| mihnealuca a întrebat:

Deci am bagat de curand un video pe youtube si de fiecare data cand ii dau refresh la pagina imi apar mai multe vizionari.adica azi dimineata am avut 5 vizionari, i-am dat refresh de vreo 10 ori si am 64..stie cineva ceva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sa stie? Pai nu e normal ca in momentul acela sa mai vada si altii acel video? De aceea la refresh se incarca si vizualizarile, retine insa ca acele vizualizari nu sunt facute de tine, sunt facute de prietenii tai sau prietenii prietenilor sau alte persoane.