| joee123 a întrebat:

deci am dat precomanda la fifa 15 pentru ps3 de la e-mag, cand l-am precomandat pretul era 200 de lei si asa imi scrie si pe e-mail, iar acum pretul lui este de 220 probabil ca va urca pana la 260 si nu stiu ca va costa oare?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atat va costa cat scrie in email! Daca vor sa-ti ceara mai mult te vor contacta pe tel. sau email din nou inainte sa ajunga comanda! Deci stai linistit la tine NU s-a scumpit! Bafta!