| Denis_1041 a întrebat:

happy deci as vrea sa va intreb ceva am cate ceva experienta de la metin2 ro stiu ca e un joc greu dar alceva n-am ce sa ma joc.Ma joc pe un sv privat si ma plictisesc Repede:motive sunt ei prea modati ori sunt ei prea prosti ori fac lv prea rpd...asa ca pe ro am decis cand imi iau placa video ca asta e stricata peste cateva zile imi facu caracter. unu razboinic si altu saman ca sa pot sa cresc repede si sa pot sparge metine deci as avea nevoie sa imi spuneti unde pot gasi FIERE de urs + si fara + unde fac rapid lv 28 Multumesc Dau fundita love struck

1 răspuns:
| VinnieMmM a răspuns:

Fiere de urs + pica la toate tipurile de ursi si cea fara doar la "Urs" lv 28 poti face lv 1-10 caini lupi ursi etc. 10-19 amazoane si tigri 19-28 map2 pe la inceput