| Alex_3707 a întrebat:

deci eu ma joc cs pe un server de furien si as vera sa aflu cum fac un bind pe o tasa cand o apasa sa imi cumpere singur sa zicem bomba HE: treuie sa scriu shop si sa apas 5 pentru he, dar vreau dintr-o singura tasta sa fac asta am incercat eu sa fac asta : alias furien "say shop; slot5" bind "f" furien, dar cand apas f se descide meniul de shop, dar mai trebuie sa apas inca o data f deci apas 2 doua ori f si cumpara he, dar ramane meniul de shop deschis si ma incurca deci cum as putea face un bind bun pentru he sa zicem in loc sa scriu shop si sa apas 5 sa fac asta dintr-o tasta? Va rog.

3 răspunsuri:
| XpandereX a răspuns:

Nu se poate, dar incearca sa pui shop si bomba pe aceeasi tasta

| kTz3n a răspuns:

Nu poti sa faci asta, tot ce poti sa faci e un bind cu shop si sa fii rapid in a cumpara he-uri si hp.Asta fac si eu si nu e greu

| Alex_3707 explică (pentru kTz3n):

Pai da, dar m-am gandit ca merge pentru ca mai de mult jucam zm si era cam la fel trebuia sa apas m in loc sa scriu shop si de acolo era cam la fel si cineva mi-a facut un cfg cand apasam o singura tasta imi cumpara automat HP sau antidot etc si m-am gandit ca merge si la furien.