| NykuMjFan a întrebat:

Salutare si Hristos a Inviat. Am incercat sa fac un alias pentru CS cu care sa pot sa sar la HNS. Deci vreau sa fie ceva de genu: sa sara, la 0.5 secunde sau ceva de genu sa se miste la dreapta adica comanda +moveright apoi la stanga dupa cateva milisecunde (+moveleft) apoi din nou, adica 4 strafe, si spre sfarsit singur sa se lase in crouch. Eu doar sa misc de mouse restul stafelor sa le face singura tasta space sau orice alta tasta.
uitati incercarea mea:
bind "SPACE" "+lj"
alias "+lj" "+jump; wait 1; +moveright; wait 0.5; +moveleft; wait 1; +duck"
alias "-lj" "-jump; -moveright; -moveleft; -duck"

Daca puteti sa o ajustati, sau sa faceti alta sa ma ajutati. Multumesc mult! Fundita portocalie cu un 1 in ea pe un cerc alb happy sper ca ati inteles ce vreau. Sa fac strafele doar din space si mouse fara sa mai apas a si d. adica a si d sa fie aliasuri impreuna cu space-u.

1 răspuns:
| Anonimul8297 a răspuns:

De cat timp n-are intrebarea asta raspunslaughing Macar acum areoh go on