| ronantheodor a întrebat:

Deci ieri mi-am luat ( a 2-a oara) Combat Arms EU, dar nu eram logat atunci (aveam deja cont). Il downloadez, il instalez frumos, fara nici-o eroare si intru in el, apoi apare mare NEXON, scris asa, apoi se incarca (scrie mare Combat Arms si e un soldat care alearga colt dreapta-jos) apoi revine la desktop, aparand o promotie, cred de sarbatori cu NX, ca e nu stiu ce -10% discount, si sta asa, iar apoi cand dau pe X de inchidere de la acesta, nu mai porneste nici jocul nici nimic. Solutie?

1 răspuns:
| MajinVegeta a răspuns:

Probabil n-ai luat jocul de unde trebuia. Esti sigur ca-I jocul original?