| Vodkaa a întrebat:

Deci...joc Metin si am incercat sa imi iau un hack si de atunci, cand intru in joc, stau putin si apoi ma scoate iar la fereastra de unde aleg Channel-ul. Aveti idee cum as putea sa rezolv problema? Am scanat jocul, l-am luat din nou dar tot la fel. Mentionez ca am internet prin wireless dar nu cred ca se tot deconecteaza netul asa. Funda pentru un raspuns care ma ajuta.

1 răspuns:
| CeaMaiNebunaDupaMineAndraAlexandra a răspuns:

Depinde ce metin joci. dar la cam toate te scoate cand te loghezi cu hack...Si la majoritatea iti da ban istantaneau cand te loghezi.Eu iti zic sa nu mai incerci cu hack... Iti zic din propria experienta