| Vodkaa a întrebat:

Deci...joc Metin si am incercat sa imi iau un hack si de atunci, cand intru in joc, stau putin si apoi ma scoate iar la fereastra de unde aleg Channel-ul. Aveti idee cum as putea sa rezolv problema? Am scanat jocul, l-am luat din nou dar tot la fel. Funda pentru un raspuns care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| andreistalkerromania a răspuns:

Reinstaleaza-l, sau schimba netu!

| CeaMaiNebunaDupaMineAndraAlexandra a răspuns:

Depinde ce mt joci... dar aproape pe toate metinele te scoate sau iti da BAN instantaneau dupa ce te loghezi daca ai hack... iti spun din propria experienta