| Bandit288 a întrebat:

Deci laptop-ul meu are rezoluția 1680x1050 cum are si in Cs 1.6 pus pe widescreen.

Problema este ca atunci când intru pe un server cs si apas insert, nu-mi apar setările la aim sunt jos in stânga in colt si nu apar in mijloc. Cum fac sa pot sa fac si eu setările la aim? big grin

1 răspuns:
| bibi5961 a răspuns:

Salut, in stanga jos iti apar 2 butoane, apasa pe primul si o sa ti se deschida meniul de a face setarile pentru aim si wall. Da-mi pm daca ai nevoie de ajutor!