| Bandit288 a întrebat:

am o problema cu monitorul. Cand intru in Cs 1.6 se vede jumate de ecran, nu se vede tot ecranul, si pe margini se vede lini mari cu negru.
Rezolutia maxima a laptop-ului meu este: 1680x1050.
Dau funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Intri la setari in Counter Strike, selectezi widescreen si pe urma o rezolutie care sa fie 16:9 sau cat e monitorul tau. Poti sa pui si rezolutia ecranului tau daca ai o placa video buna.

4 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Intra in setarea placii video si ai acolo diferite optiuni pentru setarea rezolutie, full screen sau keep aspect ratio.
http://www.damirscorner.com/......ndAmd.html

| tehno125482 a răspuns:

Aceasta problema o intampini nu mai pe Cs 1.6

| tehno125482 a răspuns:

Frate e o intrebare ca re ma ajuta pe mine!
daca vrei sa iti spun o prostie nu imi raspunde!

| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

Daca da problema e la cs 1.6!
Intri la setari in Counter Strike, selectezi widescreen si pe urma o rezolutie care sa fie 16:9 sau cat e monitorul tau. Poti sa pui si rezolutia ecranului tau daca ai o placa video buna.