| Alex1984 a întrebat:

Am un laptop Dell latitudine D505 promema cu el este lângă butonul de pornire a calculatorului am 3 lacăte, 1 din stânga are cifra 9 cel din mijloc literă A mare si cel din dreapta o săgeată îndreptată cu vârful in jos, când deschid calculatorul apaș butonul de pornire si ani licăre lacătul cu litera A mare cel din mijloc si mi se închide calculatorul automat înainte sa ruleze setările windowsului, cum se poate rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Scoate-l de sub tensiune, scoate bateria, daca nu merge scoate memoria Ram. Daca nu nerge festart Bios? Ce windows ai?