| Ionut_Ionut_1995_R8RN a întrebat:

Deci... mi-am luat euro truck simulator 2 si as vrea sa bag niste moduri gen( interior tir, tiruri noi nu cele care ti le da jocul moduri) am luat niste moduri le-am dezarhivat in folderul mod dar nu imi apar in joc.Am luat mai multe am zis ca unu nu e bun dar nici unu din care le-am dowloadat nu merg.Deci... ce sa fac sa mearga modurile.Cel mai bun raspun primeste funda!

1 răspuns:
| bogdanbogdanbogdanclk a răspuns:

Salut Ionut! Am patit si eu acelasi lucru... modurile nu merg din cauza versiunii jocului, poate ca ai o versiune ma iveche... de exemplu prima 1.1.1! Cand descarci modurile, la fiecare mod iti spune la ce versiune merge modul respectiv si descarca versiunea aceea si iti va merge mai mult ca sigur! Funda? happy