| cobra221 a întrebat:

Deci practic. Vreau sa va intreb un lucru legat de Procesoare.

Deci. Dintre un procesor Intel Pentium 4 3, 6 GHz si un procesor Procesor Intel Pentium Dual Core E2220 2,4 GHz

Care este mai bun? Vreau sa imi schimb procesorul si nu stiu care este mai bun (Si pentru jocuri si pentru a tine mai multe aplicatii pornite) Vreau un raspuns serios, eventual si de la cineva priceput! happy Multumesc. :]

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Te asigur ca procesorul Intel Pentium 4 3, 6 Ghz este foarte bun.Si eu il am la calculatorul meu si imi merge EXTREM DE BINE!

1 răspuns:
| posibilu a răspuns:

Primul desi al 2 lea este dual core este totusi slab, pot iface mai multe cu primul