| Madutzw a întrebat:

Doresc sa achizitionez o consola xbox 360.
Stiu ca se poate moda dar este adevarat ca daca o modez Xbox live nu o sa mai functioneze si ca din momentul ce am modato jocurile ce urmeaza sa apara in viitor nu o sa mai fie acceptate de consola?(adica doar cele din prezent si trecut o sa fie acceptate?

Răspuns Câştigător
| Octavzz a răspuns:

Xbox live nu iti va mai merge, dar toate jocurile de acum inainte iti vor merge. FUNDA?

| Madutzw explică (pentru Octavzz):

Mersi pentru raspuns!
Dar Imi poti spune cam cat costa sa modez consola?

| Octavzz a răspuns (pentru Madutzw):

Nu stiu exact, dar am un prieten care a zis in jur de 100 ron