| AlexCool_5717 a întrebat:

E bun acest PC pentru jocuri: Intel Core I7 4770k 3, 5 ghz, placa video GTX 660 Ti si 8GB ram?

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Aa. e perfect pentru urmatorii 10 ani. mai bine de atat nici ca se poate

7 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Mai vrei si altceva de la viata sau ai postat numai sa te lauzi?

e bun pc-ul! ce iti mai doresti si altceva

| AlexCool_5717 explică (pentru HaKa93):

Nu am vrut sa ma laud pentru ca inca nu il am si vreau sa cumpar asa ceva intelegi sa nu o iei in nume de rau happy.

| AlexCool_5717 explică (pentru HaKa93):

Iti multumesc ai funda din partea mea. happy

| HaKa93 a răspuns (pentru AlexCool_5717):

Sa il stapanesti sanatos daca ti-l iei

| AlexCool_5717 explică (pentru HaKa93):

Mersi happy happy

| HaKa93 a răspuns (pentru AlexCool_5717):

Aa. e perfect pentru urmatorii 10 ani. mai bine de atat nici ca se poate

| Claudiu_Petrescu_1990 a răspuns:

E bun... doar ce raspuns voriai.

| Mogosanu_CosmyBoss_1994 a răspuns:

E foarte bun...