| Narcis494 a întrebat:

Era un joc cu 2 zaruri pe telefon dar nu mai stiu cum se numea stiu doar ca zarurile se puneau intr-o cutie sau ceva si dupa aia miscai telefonul sa le invarti si dupa aia le aruncai, daca stie cineva cum se numeste sau de unde as putea sa il iau ii dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Kanno a răspuns:

Acel joc exista numai pe telefoane LG (primele cu touchscreen) si se numea Dice... probabil o fi fost produs si pentru Android dupa dar nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Dice

| Izvanilla a răspuns:

Acel joc l-am avut si eu, pe telefon mai de mult dar la mine pe telefon scria [zaruri aruncate ]totusi e de mai multa vreme nu prea mai imi aduc aminte.