| munteanuandrey a întrebat:

Salut TPU--este cineva pe siteul asta care stie sa faca server de metin2 non-hamachi pe gratis? Funda si GM

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Este cineva pe siteul asta(TPU) care stie sa faca server de metin2 non-hamachi pe gratis?
Da stiu sa fac un server de metin2 si pe hamachi si fara.
Pe gratis (75% nu stiu sa fac servere de metin2 si chiar daca ar stii nu fac pe gratis).
Iar 25% te pot ajuta pe gratis cu sfaturi si alte cerinte cum sa iti faci un server de metin2.

| Mihail2020 a răspuns:

Eu te-as ajuta sa faci un server de Metin2 dar nu stiu daca calculatorul tau este destul de performant sa faci chiar un server de metin2.
De facut servarul este usor.
Prima data este greu, a doua, treia, iar la a patra incep sa le stii cat de cat iar la a 10 stii chiar sa o faci cap coada.
Dar cea mai grea este sa faci un server de metin2 cap coada.
Sa scapi de buguri, iteme noi, Traducere, Client modificat, Homapage, Iteme de evolutii si trebuie toate astea setate si ca-m dureaza.
Daca vrei sa-l hostezi?