| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Este legit siteul hellcase pentru skinuri pe arme cs go? Si iti da skinu doar in joc sau doar in site si poti face trade si chestii?

Răspuns Câştigător
| AlinAvram a răspuns:

E legit, si eu am jucat la ei pe site dar de cele mai multe ori am pierdut, poti sa bagi si bani si skin-uri, eu am jucat scum cateva luni. Poti sa vinzi skin-urile la site si sa primesti banii in contul lor ca sa mai deschizi cutii sau poti sa scoti item-ul in inventarul Steam. Bafta la pariuri?