| GabyTzUCu a întrebat:

Este o intrebare pentru cei care joaca World of Tanks (W.O.T)... La tun care este mai bun? : Cel ce PENETREAZA sau cel ce DISTRUGE?... AM UN TANK SU-76! sPUNETI-MI CARE TUN ESTE MAI BUN PENTRU ACEST TANK! happy

Răspuns Câştigător
| andrei100300 a răspuns:

Cel mai bun este cel ce penetreaza.Pentru ca parte de penetrare distruge blindajul iar apoi isi face treaba parte de distrugere.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanku ala ca apesi pe ceva litera, iti apare harta si pe care tanc apesi, ala moare.

| GabyTzUCu explică:

Intrebarea mea a fost care tun este mai potrivit pentru tank-ul meu : Cel ce PENETREAZA sau Cel ce DISTRUGE...