| Alextreme96 a întrebat:

Este prima mea intrebare pe acest sitetongue
Mi-am luat Fishbotv4. 2 by Erpel si am vrut sa il folosesc pe metin2 uk.
Dupa ce am deschis M2Fish. exe am deschis metinul si mi-a aparut o eroare:

metin2client.bin has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Aveti idee de la ce ar putea fi sau cum as putea rezolva?
Fundabig grin

1 răspuns:
| insanewrong a răspuns:

In primul rand iti recomand Metin2Bob care are fishbootul foarte frumos facut...sa se opreasca daca vine cineva, sa te delogheze daca apare GM, etc.Tot poti lua ban, dar mai greu
Iar cu fishbootul tau, incearca sa inserezi.dll cu un injector separat, dupa ce e pornit clientul, mie mi-a mers intotdeaunabig grin