| Ubisofy a întrebat:

am luat si eu metin2 ro si cand vreau sa intru in joc imi apare metin2client.bin si nu ma lasa sa intru uitati cum scrie:metin2client.bin has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. ce trebuie sa fac? FuNd@@!

Răspuns Câştigător
| MaRiaN96 a răspuns:

Reinstaleaza metinuwinking ia clientu de pe saitu lor oficial.

2 răspunsuri:
| Lucian02 a răspuns:

Pai descarci metinul din nou daca nu incearca sa resinstalezi metinul sau intra inca odata in el

| Ubisofy explică:

Am incercat dar tot asa imi scrie!