| CRC98 a întrebat:

este vorba de Minecraft am ceva lag si nu stiu cum sa scap de lagul acela insuportabil imi merge greu cand ploua si cand ma dux in nether am folosit optifine dar tot am lag?
Stiti ceva?

1 răspuns:
| GlaDyAtor a răspuns:

Pai depinde si de pc si de net cata viteza ai la net, dar si mie mi se intampla cateodata dar nu un minecraft cand sunt multe chestii cum ar fi cand iti pica bani pe jos la un joc cateodata ai lag sau cand sunt multi monstri ai cateodata lag. Funda?