| ILkeCookies a întrebat:

Scuzati de categorie dar e cea mai vizitata
AM o Problema la Minecraft,cand nu am optifine minecraftul imi merge perfect
Dar cand bag optifinul( sau cum se scrie) imi merge in reluare,se misca greu, pun blocurile aiurea etc
Nu stiu cum sa o rezolv
Deci DAca poate candva sa ma ajute, mersi
Scuzati de categorie dar e cea mai vizitata

FundaAAAA

3 răspunsuri:
| Cipry15 a răspuns:

Eu cred ca problema e de la optifine poate e defect modul, si eu am patit-o.
Dezinstaleaza modul sau stergel. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Metin2Hotstyle a răspuns:

Am si eu o intrebare :
dc, in minecraft cand imi scriu numele cu care vreau sa fiu in joc in minecraft ro cand intru in l nu ma pot misca si daca fac un pas ma da in acelasi loc deodata ( de unde am inceput )

| bahrinalex a răspuns (pentru Metin2Hotstyle):

Pentru ca acel username e deja folosit. Incearca altul.