| Cata_Alx_1991 a întrebat:

Salut TPU... eu am o tableta e-boda essential A380 si nu mi se mai incarca deoarece cand ma jucam pe ea o tineam la incarcat si acum trebuie sa tin intr-un anumit fel cablul ca sa seincarce dar nici atunci uneori nu merge...ba rog ajutati-ma cum pot sa o fac tableta are 3 luni si are garantie!
sa o duc lagarantie?

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Super simplu, duo in garantie, si spune ca nu-ti mai incarca, nu povesti ca aici fi retinut, simplu nu mai incarca