| StefanSka a întrebat:

am o tableta e-boda essential a380, incarcator cu mufa mica ca la Nokia pot incarca tableta prin microusb? v-a face scurt-circuit tableta? se v-a intampla ceva cu ea?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu, dar se va incarca mai greu. Tot mai bine sa folosesti incarcatorul!

| SouLIce a răspuns:

Nu se va intampla nimic daca o incarci pe micro usb doar ca se va incarca mai lent decat pe mufa de incarcat

| Crisboss1234 a răspuns:

Hey, sunt Cris si iti dau un sfat: SA NU BAGI IN MICROUSB pentru ca este o posibilitate de 95% sa explodeze ca atunci cand bagi intr-un touster un cutit cand faci paine prajita.