| BaciuGheorgheCristian a întrebat:

Salut,am si eu problema am o tableta E-BODA ESSENTIAL A380 si mi s-a oprit brusc, imi puteti spune care sa fie cauza? Astept raspund rapid.Multumesc

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Detaliaza problema... folosesti incarcatorul original? daca da, de cati volti si ce amperaj are? care este autonomia bateriei? cand incarci tableta obisnuiesti s-o folosesti? ce tip de acumulator foloseste tableta?

| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Poate fi de la baterie, de la spra incarcare cu aplicatii sau pur si simplu o eroare software, de la erorile astea ti de sefecteaza softul si trebuiesc resoftate. dar incearca sa o deschizi vezi daca mere. daca ti s-a stins in timp ce era in priza s-ar putea sa fie de la incarcator. funda?