| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Eu fac serii Let's play pentru YouTube si filmez cu fraps.Problema e ca nu mi se mai inregistreaza vocea cand filmez, si mi se inregistra.Setarile sunt exact aceleasi.Ce e ciudat e ca alte voci se aud doar a mea nu.De exemplu am lasat o data geamul deschis si cand m-am uitat pe filmare se auzeau copii de afara dar eu nu...Care e problema?

2 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Incearca cu CamStudio eu cu ala filmez si merge bine.
Reinstaleaza-l fraps-ul sau vorbeste mai tare. Daca nu incearca CamStudio
FUNDA?

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru DarkLaden):

Alte software-uri nu stii? Daca imi zici pe langa Fraps, CamStudio si Bandicam inca 1 sau 2 programe de filmat ai funda!