| Badarau_Andrei_1985 a întrebat:

Eu joc fortnite, nu stiu de ce dar cand ma duc in epic games si dau launch nu se deschide jocul. Am facut tot ce este posibil, am dezinstalat jocul, am dat verificare, nu merge. Va rog ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Nu cred ca avem noi ce sa iti facem, am avut si eu problema asta, Cand s-a dat un update, Am asteptat 1 saptamana, Cand o sa fie inca un update o sa iti mearga, Daca vrei sa te ajute cineva care chiar cunoaste, iti sugerez sa faci ticket la iei.

| Badarau_Andrei_1985 explică:

Daca ma ajuta careva o sa dau Funda!