| xColosuSx a întrebat:

Eu joc SAMP pe un server si vreau sa fac cerere pentru a aplica intr-o factiune (hitman) si imi trebuie sa pun o poza cu /stats si nu stiu cum crying

Răspuns Câştigător
| 1stResponder a răspuns:

Intrii in joc, scrii comanda /stats, apesi pe F8. Asta face un screenshot.
Iesi din joc, intrii in My Documents-GTA San Andreas User Files-SAMP-Screens, iar acolo gasesti poza pe care ai facut-o.
Intrii pe un site de upload (imageshack.com spre exemplu) si uploadezi poza.
Dai "Continue to the image links" si copiezi tot ce e scris la "Direct Link".
Intrii pe forumul respectiv si pui link-ul acolo unde iti cere.
Funda?