| kegrtteger a întrebat:

Eu ma joc wom2 si am un caracter pe wom2 global cu iteme decente si as vrea sa le schimb cu yang/iteme pe wom2ro. Cum sa fac ca cel cu care negociez sa dea el primul yangul/itemele fiindca imi e ca ma pacaleste si imi fura itemele. Pe scurt ce sa ii zic sa il determin sa dea el primul yangul/itemele?

Daca merge dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu asta vrei sa auzi, dar daca vrea sa, te poate raporta GM-ilor si o sa iei ban pentru negot intre servere. Eu as zice sa nu te arunci asa de tare pe facut trade intre servere.