| Gabitu698 a întrebat:

Salut TPU! Eu pe canalul meu de yt am 44 de abonati si la un clip aveam 30 de vizualizari si nu mai crestea deloc, nu intelegeam de ce era de o zi, trebuia sa fie mai mult, dupa dintr-o data s-au facut 14 vizionari!
Cum au scazut vizionarile, cum este posibil?
La un prieten so2 spike pe yt am contul lui, el avea la un clip 178 de vizionarisi dintr-o data sau facut 116 si la al doilea avea 126 si acum 82 CUM E POSIBIL!
Si el avea 22 abonati si acum are 7 fara sa se dezaboneze nimeni pentru ca ii arata, va rog ajutati-ma!
Va rog ajutati-ma vreau sa scap cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| hisaruki a răspuns:

Buna! Majoritatea sunt boti, care se aboneaza, vizioneaza si dau like-uri. Uneori viziualizarile se blocheaza deoarece yt-ul verifica botii si apoi ii scoate. :d

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E ceva de neacceptat, să-ți scadă - câți erau, 44? - vreo 30 de vizionări. Ia legățtura urgent cu mai-marii de la yt să lămurești problema