| iKireS a întrebat:

Salut am si eu o problema, de cateva zile pur si simplu nu mai strang vizionari la videoclipuri pe canalul meu de Youtube, am postat un videoclip cand am venit din vacanta acum 1 sapt - 346 vizionari, am postat alt clip tot acum 1 sapt 282 vizionari am postat acum 3 zile 90 vizionari, am postat azi 4 vizionari. de la ce este? Youtube-ul nu trimite notificari deloc, abia daca primesc 3 abonati de ai mei notificari. scad vizionarile drastic, ce sfat mi-ati da?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu vrea lumea sa mai vada continutul tau. Probabil ai continut de slaba calitate. S-au uitat oamenii la 2 sau 3 filmulete, nu le-au placut si gata, nu se mai uita. Reteta succesului este sa ai continut interesant care sa atraga si pe viitor vizitatori.

| iKireS explică (pentru GdX):

Am 1080p 60 fps microfon Blue Yeti jocuri interesante si nu doar 2-3 filmulete, pana acum am avut cel putin 100 vizionari pe zi, nu 10

| GdX a răspuns (pentru iKireS):

Nu conteaza aparatura. Conteaza continutul. Azi e weekend. Lumea este plecata.

| PainTech a răspuns:

Salut!
Dupa cum vezi, oamenii se uita la videoclip cateva zile mai tarziu, nu imediat ce ai postat videoclipul. Este complet normal ca in prima zi sa ai putine vizualizari :
https://imgur.com/a/9tsiCUD