| vegasvegas a întrebat:

Salutare TPU,am o intrebare, un prieten de curand a folosit niste site-uri Exchange(adica,site-uri care faci like-uri pe gratis vizionari etc ) a folosit pe contul pe de youtube asa ceva la videoclipuri eu nu am stiut,ca foloseste acele site-uri,mi-a promis ca imi face publicitate etc daca i dau o anumita suma.Bun a inceput usor, usor sa creasca canalul ma refer la vizionari ca abonati aveam ceva, dupa acea vizionarile se blocau la 301+, m-am bucurat stiind ca la 301+ se blocheaza cand mai multi utilizatori intra pe acel videoclip,am asteptat, am asteptat vedeam ca nu se mai deblocheaza videoclipul respectiv deloc si pana in prezent videoclipul nici acuma, nu sa deblocat are aproape 2 luni chiar 3 luni si nimic am citit despre situatia asta si cica youtube-ul blocheaza videoclipurile ca sa verifice daca sunt vizionari false,vreau sa stiu cum remediez situatia aceasta,ce as putea face nu as vrea nici sa sterg videoclipurile alea, va rog frumos daca stiti cumva cum scap de aceasta problema, sa imi lasati mesaj