| Gabitu698 a întrebat:

Salut TPU, e ok sa postez zilnic pe canalul meu?
Am 61 de abonati si destul de multe vizionari...
Un prieten zice ca nu e bine ca o sa am putine vizionari, dar de cand am inceput sa postez zilnic am cat mai multe vizualizari!
La un clip de acum 3 zile am 107 vizionari si la unul de acum 2 zile am 166 vizionari si tot cresc vizionarile si fac tot mai multe! Deci e bine sa postez zilnic? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MireP a răspuns:

Discutam de Youtube?
Dupa cum ai observat si tu, prietenul tau e un idiot care daca nu se pricepe nu ar trebui sa dea sfaturi.
Trebuie sa postezi zilnic, chiar de mai multe ori daca te tine, cunosti limba engleza?
Aboneaza-te la tipa asta https://www.youtube.com/watch?v=Ksn5s14jijM

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vizionările încep să crească atunci continuă să postezi zilnic. Ar trebui totuși ca și numărul de abonați să crească. Fii atent și la ce și cum postezi. Unii accesează anumite clipuri de pe YouTube doar să facă caterincă sau să se amuze pe seama persoanei sau persoanelor din video.