| AriaxD001 a întrebat:

Eu si cu o prietena ( o sa-i spunem Ana) de pe transformice ne-am decis sa ne facem un cont impreuna si amandoua sa bagam bani in el. Timpul a trecut, contul a evoluat, eu am investit mult in el, dar ea doar profita. Acum cred ca i-a dat contul cuiva care tot incearca sa-l baneze, ea lasandu-se. Chiar nu stiu ce a apucat-o! Oricum as vrea sa-i schimb parola ca sa-l salvez, dar aici e problema : contul are email-ul Anei, iar eu nu mai pot s-o contactez (diferite motive). Ce-as putea sa fac? Sa contactez oare un moderator? Cum as putea sa ii demonstrez faptul ca este contul meu? Nu de alta, dar am muncit foarte mult la el si am bagat multi bani.

Stiu ca unii vor zice sa ma invat minte sa nu mai dau banii pe prostii si chestii de genul. Va rog sa ma ajutati! Ce as putea face? N-ar avea rost sa fac din nou altul...

3 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Din ii cunosti parola de la mail, il poti schiba pe motiv de securitate, dar ea poate avea de castigat in asta, daca observa si sigur va observa, posibil sa o despagubesti pe motiv ca i ai spart contul! app mailul il poti schimba cu ajutorul moderatorului, iar daca ii sti parola, nu ai probleme!

| Axattys a răspuns:

Dacă fata asta Ana e o prietenă din realitate, propune să te intâlnești cu ea și să discuți. Și nu ințeleg de ce ar da contul cuiva? v-ați certat sau prostii de genu laughing? sunt destul de sigur că niciun om normal n-ar da contul așa aiurea, mai ales dacă s-a chinuit și a băgat bani. Dacă doar tu ai băgat bani in cont, atunci ea practic n-are niciun drept de-al deține, teoretic

| UsernameFemale a răspuns:

Buna!

Este o situatie destul de delicata daca pui problema cu mailul deoarece el reprezinta dovada contului tau.
Din pacate ai mult prea putine optiuni fara el... In caz ca ai un mail de rezerva pe care l-ai atribuit acestuia atunci cand ai facut contul.
A 2a optiune ar fi sa o contactezi pe prietena ta. Daca incerci sa contactezi un moderator trebuie sa vii cu o dovada plauzibila.

Succes! Din pacate chiar ai nevoie de acel mail!