| Ghost99 a întrebat:

Euro Truck Simulator se poate termina? adica are sfarsit? Fund

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Atunci cand ai camionul tau si angajati poti sa il consideri ca si terminat.

| genTlemeNNN a răspuns:

De fapt din punctul meu de vedere nu poate fii terminat. De ce? Deoarece tu iti faci firma, conduci si tu, ai angajati si daca vrei il continui asa, daca nu stergi si faci alta salvare. Doar la euro truck simulator 2 termini. Este intr-un final cand ajungi batran si moare la un moment dat.