| raulXXX a întrebat:

Se poate juca euro truck simulator 2 online daca da, cum? happy

10 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

NU se poate.Totusi...este un joc aparut nou, care este prea mare ca sa il poti juca online.Nu e gen Mario laughing

| Predator30 a răspuns:

Nu cred ca se poate...

| Predator30 a răspuns (pentru raulXXX):

Haha tu chiar nu sti sa citesti pe bune acuma...deci toti la comentari spun ca e FAKE si tu inca mai crezi laughing)Doamne

| biP1CS a răspuns:

Se pote juca eu chiar am acel mod care este BETA este un mod super si nu e fake

| MariusYonuyzu a răspuns:

O sa se poata juca.Mai asteapta unpic.Mai au de lucru la modu acela online cam 1 luna si o sa putem juca.Numa ce e nasol este ca pune un server de 1000 de jucatori. Daca sunt 1000 de jucatori tu nu mai poti sa intri. Sper ca te-am ajutat.

| cristi4545 a răspuns:

Inca nu a aparut multiplayer

| mariusflorin31 a răspuns:

Jocul inca nu se poate juca online.
Dar creatori jocului a spus ca o sa se faca un patch care o sa mearga online.

| Iony_Yony_1973 a răspuns:

Da
da

| Nacu_Maria_1990 a răspuns:

Da acum