| NoNamemartes a întrebat:

exista skin changer pe cs go si sa nu ei vac dau funda!

3 răspunsuri:
| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Dwa, doar ca tu o sa fii singurul care o sa vezi skin-ul, chiar si perspectiva altora nu o sa-l vezi, mai e un lucru cand arunci arma si altul o s-o ia skinu va fi default, si depinde daca-l ai pe steam sau crackuit mp

| NoNamemartes explică (pentru CosminMOTORBIKE):

Stiam si eu asta, si il am pe steam adica... nu sunt de ala daca stii ce zic. da mi link, apropo tu zici acolo la modificari sau ski changer download?

| CosminMOTORBIKE a răspuns (pentru NoNamemartes):

Daca e pe steam o sa ai probleme *poate* cu VAC, dar ce dracu ma e greu sa bagi 5E cutiute? poate castigii ceva de 10 11 e vinzii si faci 30E si iti cumperi skinuri