| Moon4Lord a întrebat:

Există un program care sa arate într-un colț ce tastezi? (adică daca apas Click dreapta să-mi apare un icon sau ceva cu un mouse, ceva de genu, nu știu daca exista asa ceva xD) sa fie free,

3 răspunsuri:
| CrissRules a răspuns:

Nu exista asa ceva, chiar daca ar exista sunt sigur ca ar fi cu bani, funda?happy

| Moon4Lord explică (pentru CrissRules):

Pai daca nu exista...nci funda nu exista, si de unde stii tu ca nu exista?

| CrissRules a răspuns (pentru Moon4Lord):

1.eu zisai ca nu exista sau daca exista exista cu bani
2.intrebai "funda?", nu-ti zisai sa-mi dai neaparatstraight face