| Desembra133 a întrebat:

Exista un program numit smart steam in care din cate am vazut poti avea toate jocurile de pe steam.Ma puteti ajuta cu el? Adica mie cand incerc sa ma conectez imi zice parola sau nume gresit.Si fac la fel ca cei de pe youtube. Daca imi puteti explica voi ar fi grozav.
FUNDA!

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Schimbă-ți parola de la steam cât mai repede. Locul unde ți-ai introdus tu datele nu e nimic altceva decât o încercare de hacking, nu există un astfel de program care să facă ceea ce ai descris tu.